جهت تایید قیمت ، موجودی و زمان ارسال کالا تماس بگیرید. 09224579183

راهنمای خرید اسکنر دستی اسکن زی

راهنمای خرید اسکنر دستی اسکن زی

راهنمای خرید اسکنر دستی اسکن زی

کارایی اسکنر دستی چیست؟

اسکنرهای دستی اسکنر های قابل حمل به کوچکی هستند که برای آسان تر شدن ایجاد فایل های الکترونیکی از پوشه های متنی ساخته شدند این اسکنرها با توجه به ابعاد کوچک قابل حمل بودن عدم نیاز به برق و توانایی اسکن تعداد زیادی برگه بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

 از نکات قابل توجه این که این اسکنرها علاوه بر اسکن کاغذ قادر به اسکن هر چیز دیگری نیز هستند به طور مثال شما می توانید با کشیدن اسکنر بر روی فرش، سرامیک، اعلامیه های روی دیوار، آلبوم عکس، کارت بانکی ، مجلات و روزنامه ها ، فاکتورهای فروشگاهی و سایر موارد همه آنها را به صورت الکترونیک و یک فایل jpg یا pdf در آورید.

scan-scanzee

pdf-scanner

scan-scanzee-jpg

 

راهنمای خرید اسکنر دستی اسکن زی دیجی کاتالوگ

اسکنر قابل حمل دستی اسکن زی با قابلیت های مختلف از جمله عدم نیاز به شارژر و باتری حمل آسان و سبک و قیمت مناسب در مدلهای مختلف طراحی و به بازار ارائه شده است.

اسکنر قابل حمل دستی اسکن زی با قابلیت های مختلف از جمله عدم نیاز به شارژر و باتری حمل آسان و سبک و قیمت مناسب در مدلهای مختلف طراحی و به بازار ارائه شده است.

سوال مهمی که ممکن است پیش بیاید این است که با وجود گوشی های موبایل با دوربین های قوی چه نیازی به اسکنر دستی حس می شود؟

گوشی های موبایل با بالاترین دوربین ها کارایی یک اسکنر را نخواهند داشت.

برای مثال برای اسکن کتابی که ذخیره است باید از اسکنری استفاده کرد که گوشه ها و محلهای انحنا را نیز به خوبی اسکن کند ضمن این که انعکاس نور در کاغذهای شفاف باعث عدم یکنواختی تصویر عکسبرداری شده در گوشی موبایل می شود.

برای راهنمای خرید اسکنر دستی می توان به مورد زیر نیز اشاره کرد که از جمله ایرادات دیگر در عکس برداری با گوشی موبایل حجم بسیار بالای تصویر ذخیره شده است که چنانچه شما بخواهید چندین صفحه از یک کتاب را عکس برداری کنید حجم بسیار زیادی را به خود اختصاص خواهد داد در حالیکه این مورد با فرایند فشرده سازی در اسکنر دستی بسیار کم حجم تر خواهد بود.

همچنین بردن گوشی موبایل به برخی مراکز مانند برخی کتابخانه های مرجع یا مراکزی مانند دادگستری و دادسرا امکانپذیر نیست درحالیکه می توانید این اسکنر را همراه خود داشته باشید.

اسکنر دستی برای چه کسانی مناسب است؟

پاسخ به این سوال مهم ترین دلیل شما برای خرید اسکنر دستی قابل حمل خواهد بود.

این اسکنر برای دانشجویان برای اسکن جزوه های درسی و کتب ، برای وکلا جهت اسکن مدارک مربوط در دادگاهها و دادسراها که امکان همراه داشتن موبایل برای تصویربرداری وجود ندارد بسیار مناسب است.

گروه دیگری که به دنبال اسکنر دستی اسکن زی هستند پزشکان و داروسازان و بیمه گران هستند. حتماً برای اسکن فوری نسخه های پزشکی و تبدیل آن به فرمت های دیجیتال اسکنر دستی گزینه بسیار مناسب و پر فروشی خواهد بود.

با توجه به ماهیت عملکرد این دستگاه ها و اسکن مناسب تصاویر حتی نسخه های بدخط پزشکی نیز با کیفیت مناسبی اسکن شده و در فایل های بسیار کم حجم در آرشیو خواهد ماند.

راهنمای استفاده از اسکنر دستی اسکن زی

برای نمونه مدل 010 اسکن زی را مورد بررسی قرار می دهیم. سایر مدل ها نیز عملکردی مشابه دارند که در مقالات دیگر به آن خواهیم پرداخت.

محتویات داخل اسکنر دستی اسکن زی

اکثر مدل های اسکن زی لوازم جانبی کاملی از جمله رم میکرو sd ، کابل usb ، دستمال تمیز کننده ، راهنمای استفاده، نرم افزار abbyy ocr ،کاغذ کالیبره کننده دستگاه ، کیف حمل و 2 باتری آلکالاین دارند.

scanzee

راه اندازی اسکنر اسکن زی

برای راه اندازی ابتدا باید باتری های همراه اسکنر را داخل محفظه قرار دهید.

scanzee-

در مورد مدل هایی مانند اسکن زی 040 که دارای باتری قابل شارژ هستند نیازی به این کار نیست.

برای روشن کردن اسکنر دکمه نشان داده شده را فشار داده و 1 تا 2 ثانیه نگه دارید.

scanzee-turn-on

برای تنظیم رزولوشن اسکن بین 300-900 dpi و نوع ذخیره فایل (jpg یا pdf ) از دکمه کناری استفاده کنید.

scanzee-scanner-resolation

 

در قسمت پایین اسکنر می توانید کارت micro sd را قرار دهید.

اسکن با اسکن زی

پس از طی مراحل بالا اسکنر شما آماده اسکن و ذخیره سازی تصاویر است.

دکمه فعال سازی را فشار دهید و اسکنر را بر روی سطح مورد نظر حرکت دهید.

scanzee-scanner

برای اتصال به کامپیوتر و انتقال تصاویر از کابل usb همراه اسکنر استفاده کنید.

بهترین قیمت خرید اسکنر دستی

اسکنرهای دستی هدیه ای بسیار ارزشمند و پرکاربرد با قیمت مناسب

فهرست وبلاگ

Prev
Next
ادامه خرید مقایسه

اضافه شده به لیست علاقمندی ها

ادامه خرید لیست مورد علاقه من