جهت تایید قیمت ، موجودی و زمان ارسال کالا تماس بگیرید. 09224579183

راهنمای خرید پرینتر، تبلت، گوشی موبایل با مشاوره تلفنی آنلاین

راهنمای خرید پرینتر، تبلت، گوشی موبایل با مشاوره تلفنی آنلاین

قبل از مطالعه‌ی این صفحه پیشنهاد ما مطالعه‌ی بخش سوالات متداول است که به احتمال 99 درصد ابهام شما را در درباره‌ی فروشگاه اینترنتی رفع خواهد کرد.

مشاوره تلفنی در مورد مشخصات و مسائل فنی کالا

مشخصات فنی کالاها به تفصیل در صفحه‌ی محصولات توضیح داده شده‌اند. سعی می‌شود با پاسخگویی سریع و کامل به سوالات مشتریان در بخش نظرات توضیحات بیشتری نیز ارائه شود. در صورتی که سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با کارشناسان تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی استفاده کنید.

مشاوره تلفنی در هنگام انتخاب کالا با توجه به قیمت، مشخصات و امکانات

در صورتی که می‌خواهید مقدار معینی هزینه کنید و و در انتخاب محصول مورد نظرتان شک دارید، یا بین چند مدل مردد هستید، می‌توانید از مطالب تهیه شده در بخش وبلاگ استفاده کنید. همچنین می‌توانید با برقراری تماس با بخش مشاوره تلفنی، از تجارب کارشناسان بخش مشاوره خرید بهره‌مند شوید.

مشاوره تلفنی در زمینه روش‌های پرداخت، تحویل و ارسال کالا

قبل از خرید، بررسی نمایید که اداره مرسولی تیپاکس در شهر شما دارای نمایندگی باشد (نمایندگی تیپاکس شهرهای مختلف). روش ارسال پست پیشتاز کل نقاط کشور را در بر می‌گیرد. برای ارسال پیک در تهران نیز هزینه ارسال 10 هزار تومان مربوط به مناطق داخلی شهر تهران می‌‌شود و در صورت دور بودن محل، هزینه پیک بنا به مسافت بیشتر می‌شود. ارسال از طریق باربری و ترمینال نیز برای سهولت برخی همکاران در دسترس قرار گرفته است.

بخش تحویل و ارائه کالا زمان تقریبی تحویل کالا را برای شما مشخص می‌سازد.

مشاوره تلفنی هنگام داشتن اشکالات در مورد سایت

در صورتی که در هر مرحله از فرآیند خرید با مشکل مواجه شوید، ابتدا به راهنمای خرید مراجعه نمایید. در صورتی که مشکل مورد نظر شما برطرف نشد، می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح نمایید.

مطمئن هستیم لذت یک خرید اینترنتی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را تجربه خواهید کرد.

فهرست وبلاگ

Prev
Next
ادامه خرید مقایسه

اضافه شده به لیست علاقمندی ها

ادامه خرید لیست مورد علاقه من