شرایط خرید، پرداخت و دریافت سفارشات

 فروشگاه اینترنتی دیجی کاتالوگ به جهت راحتی خریداران گرامی سیستم پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت راه اندازی کرده است که خریدار در صورت تمایل به خرید نقدی بدون مراجعه به بانک می تواند مبلغ خرید را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت و از تخفیف ویژه این روش بهره مند گردد.

اطلاعات بیشتر درباره تخفیف و شرایط خرید آنلاین

پرداخت در محل

همشهریان در تهران می توانند کالای سفارشی خود را درب منزل دریافت کرده و همانجا با پیک تسویه حساب نمایند.

این روش در شهرستان ها با توجه با کارمزد زیاد شرکت های پستی امکان پذیر نبوده و کالای مشتریان پس از واریز وجه، از طریق پست ارسال خواهد شد.  در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی گردد و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده را پرداخت می نماید.


روند بازگرداندن کالا و بازپرداخت وجه

  با توجه به ماهیت اکثر محصولات ارایه شده که بصورت لپ تاپ ،ایبوک ریدر، تبلت و سایرتجهیزات دیجیتال می باشد و اینکه کليه محصولات قبل از ارسال تست شده و پس از تاييد نهايي براي خريداران ارسال می گردد، امکان بازگرداندن محصولات ، تنها در صورتیکه محصول خریداری شده دارای نقص فنی بوده و از حالت اوریجینال خارج نشده باشد وجود داشته که دراینصورت کالا تعویض خواهد شد .


لازم بذکر است ،هرگونه استفاده نادرست ،نصب برنامه های سخت افزاری و نرم افزاری که دستگاه را با مشکل مواجه نموده باشد جزو مصادیق تعویض کالا نبوده و ناآگاهی کاربر در نحوه استفاده و آسیب رساندن نرم افزاری یا سخت افزاری هیچگونه مسوولیتی را متوجه فروشنده نمی سازد.


همچنین در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری باکالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از طرف فروشگاه بوده باشد،این موضوع بدون هزینه برای مشتری قابل پیگیری خواهد بود ( در موارد مشابه لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید )

  درصورت انصراف مشتری از خرید ، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد . اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد، هزینه حمل و نقل و سایر ضرر و زیان های احتمالی، ازمبلغ کل کسر و باقی مانده به حساب خریدار واریز خواهد شد. درصورت انصراف ازخرید حتما قبل از دریافت یا باز کردن بسته ارسالی باید با بخش پشتیبانی ( از طریق فرم تماس - تلفن های تماس ) تماس بگیرید .
 
اززمان تحويل بسته ها به مامور تیپاکس 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا بسته ارسالی به شما برسد، دربرخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد.

تمدید نماد اعتماد الکترونیکی برای نهمین سال در کنار همراهی شما مشتریان و خریداران وفادار محقق شده است.


ادامه خرید مقایسه

اضافه شده به لیست علاقمندی ها

ادامه خرید لیست مورد علاقه من