با توجه به نوسان قیمت‌ها، قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید.   09224579183 

انتخاب بهترین ویس رکوردر

انتخاب بهترین ویس رکوردر

این مقاله بر اساس آخرین بروزرسانی در سال 2017 و برای ویس رکوردرهای زیر 400 هزار تومان منتشر شده است.

the best voice recorder

پس از انجام 52 ساعت تحقیق و آزمایش در شرایط مختلف از جمله در دنیای واقعی مثلا در کلاس درس  یا یک کافی شاپ شلوغ و حتی در یک دفترکار کاملا آرام، روی بیش از 12 ویس رکوردر زیر 400هزار تومان، در مدت حدود 2 سال نتایج جالبی درباره کیفیت و ارزشمندی ویس رکوردرها به دست آوردیم.

دراین بررسی علاوه بر آزمایشات از نظرات کاربران نیز استفاده شده است.

یکی از بهترین ضبط کننده های صدا سونی UX560 برای در ضبط جلسات، سخنرانی ها، دیکته ها و مصاحبه های شخصی است.
از بررسی تمام رکوردرهایی که توسط ما تست و ارائه شده، مجموعه ای از مفید ترین ویژگی های سونی 560 : قابل شارژ از طریق USB؛ صفحه نمایش روشن و قابل خواندن است و سیستم منو آن ساده است.

ما سه ضبط کننده جدید را آزمایش کردیم و یک انتخاب اصلی داشتیم، سونی UX560؛ Olympus WS-853؛ و Sony PX470.

برای اولین بار، ما همچنین بهترین برنامه های ضبط صدای گوشی های هوشمند برای کسانی که فقط ضبط های گاه به گاه دارند را آزمایش و ارائه خواهیم کرد.

انتخاب ما
سونی UX560
بهترین ضبط کننده صدا

سونی UX560 یک ضبط کننده آسان برای استفاده است که صداهای واضح و روشن را در شایع ترین شرایط ضبط فراهم می کند. آن را از طریق USB شارژ می کند و به شما اجازه می دهد فایل ها را به کامپیوتر منتقل کنید.

* در زمان انتشار مقاله، قیمت سونی 560 حدود 380 هزار تومان بود. قیمت روز ضبط صوت sony 560

در دور جدید آزمایش در اواسط سال 2017، UX560 بالاترین امتیاز کلی از شنوندگان آزمون را دریافت کرد.

این صدای تولیدی، صریح، روشن و قابل فهم در کلاس درس، دفتر آرام و یک کافی شاپ شلوغ است. همچنین دارای مجموعه ای بهتر از ویژگی های دیگر از مدل های دیگر که ما آزمایش می کنیم، با سیستم منوی آسان برای حرکت، صفحه نمایش روشنایی روشن، 39 ساعت زمان ضبط در فرمت MP3، عمر باتری 27 ساعته، ضبط و مکث و راه اندازی مجدد پس از سکوت و یک اتصال USB 3.0 پاپ آپ که به شما اجازه می دهد تا ضبط را شارژ کنید و فایل ها را به راحتی به کامپیوتر انتقال دهید.

این یک جای عالی برای شروع است. این یک مکان عالی برای شروع است. این مکان بسیار خوبی برای خرید موسیقی در حال حرکت است. UX560 با اینکه در بین یکی از ضخیم ترین ضبط کننده ها با ضخامت 0.43 اینچ قرار دارد به راحتی می تواند در یک جیب پیراهن یا شلوار قرار بگیرد.

sony 560دومین نفر یا تیم برنده مسابقه
Olympus WS-853

Olympus WS-853 حافظه داخلی بیشتری دارد و عمر باتری آن بیشتر است.

Olympus WS-853 ضبط کننده ای است که ما می خواهیم از انتخاب اصلی ما خارج شود چون کیفیت صدای خروجی آن چندان بالا نیست.

WS-853 دارای 8 گیگابایت حافظه داخلی، 130 ساعت زمان ضبط با یک باتری از ادعاهای شرکت است، و 110 ساعت در هنگام ضبط در فرمت MP3، بهترین زمان ذخیره سازی و باتری تست شده است.

این مدل هم به اندازه کافی باریک است که در جیب شلوار قرار گیرد، اگر چه تقریبا دو برابر ضخامت (0.71 اینچ) UX560 است.

WS-853 همچنین دارای ضبط صدای فعال برای متوقف کردن و راه اندازی مجدد ضبط پس از سکوت و یک اتصال USB 3.0 به منظور شارژ آسان و انتقال فایل است.

انتخاب براساس بودجه
سونی ICD-PX470

PX470 کمی بزرگتر از انتخاب اصلی ما یعنی سونی 560 است و کیفیت صوتی آن خیلی خوب نیست، اما دارای طرح و سیستم ناوبری مشابه است. این بهترین گزینه در حالت آرام با حداقل سر و صدای پس زمینه است.

* در زمان انتشار، قیمت 245 هزار تومان بود. قیمت بروز سونی 470

اگر شما دربه دنبال ویس رکوردری با قیمت ارزان و با کیفیت هستید، ICD-PX470 سونی را توصیه می کنیم.

دکمه های PX470 و سیستم های ناوبری بسیار شبیه به UX560 هستند، اما پانل گوش دادن ما کیفیت صدای PX470 را به شدت کاهش نمی دهد.

با این حال، ضبط ها به اندازه کافی قابل فهم بود، و اگر شما به بهترین کیفیت مطلوب صوتی نیاز ندارید، با خرید سونی PX470 شما برخی از پولتان را صرفه جویی خواهید کرد.

سونی px470 نیز عمر باتری طولانی تر از UX560 تا 55 ساعت است، اما قابل شارژ نیست. این مدل نیز از لحاظ جسمی بزرگتر است، اندازه آن دو برابر ضخامت UX560 است.

نتیجه گیری

اگر تابحال تصمیمی برای خرید و انتخابی برای مدل مدنظرتان نگرفته اید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را دوباره بخوانید!

و اگر نمی‌خواهید یک ضبط فیزیکی خریداری کنید، یا فقط نیاز به ضبط صدای خود و پخش برنامه های صوتی ضبط شده iOS و Android دارید منتظر مقاله بعدی ما باشید تا بهترین اسمارت فون ها و اپلیکیشن های ضبط صدا را برایتان معرفی کنیم ...

مقایسه
ادامه خرید مقایسه

اضافه شده به لیست علاقمندی ها

ادامه خرید لیست مورد علاقه من