ارسال ۲ ساعته در تهران و پرداخت پس از تحویل  09224579183راهنمای خرید ایبوک ریدر مخصوصا کتابخوان کیندل آمازون

راهنمای خرید ایبوک ریدر مخصوصا کتابخوان کیندل آمازون

راهنمای خرید کتابخوان KINDLE

میتونم با کتابخوان کیندل، کتاب‌های فارسی هم بخونم؟

بله. کتابخوان‌های کیندل، فایل‌های فارسی را با فرمت PDF نمایش می‌دهند.

فایل‌های PDF من خیلی کوچک نمایش داده می‌شوند و تغییر اندازه فونت هم غیر فعال هست، چطور متن را بزرگتر ببینم؟

برای نمایش بهتر فایل‌ها در کیندل چندین راه وجود دارد.
اگر فایل شما یک فایل متنی با حروف لاتین هست (مثل متن انگلیسی) به ۲ روش ساده می‌توانید آن را به فرمت کیندل تبدیل کنید و از همه امکانات کیندل مثل تغییر اندازه متن و … استفاده کنید.
روش اول استفاده از نرم افزار Calibre هست. این نرم افزار رایگان، نسخه های ویندوز، مک و لینوکس دارد و به سادگی علاوه بر تبدیل فرمت کتاب‌ها مدیریت انتقال فایل ها را نیز انجام می‌دهد.
یک راه دیگر برای تبدیل این فایل‌ها به فرمت کیندل استفاده از مبدل آنلاین آمازون هست. برای استفاده از این امکان کافیست فایل مورد نظر را به آدرس ایمیلی که آمازون پس از ثبت دستگاه برای شما ساخته ایمیل کنید و در موضوع ایمیل کلمه “convert” را تایپ کنید. فایل شما پس از تبدیل به صورت خودکار به کیندلتان متنقل خواهد شد.
برای فایل‌های متنی راست به چپ فارسی، عربی و… یا فایلهای اسکن شده می‌توانید از نرم افزار رایگان K2PDFOPT شرکت Willus استفاده کنید. این نرم افزار فایل‌ها را به خوبی به اندازه کیندل شما تبدیل می‌کند.

چطور باید فایل‌ها را به کیندل منتقل کنم؟

می‌توانید از هر یک از ۲ روش زیر این کار را انجام دهید:
کیندلتان را با سیم USB به کامپیوتر متصل کرده و فایل ها را داخل پوشه Documents کپی کنید.
فایل مورد نظرتان را به ایمیل کیندلتان ارسال کنید تا به صورت خود کار در دستگاه دانلود شود. (برای این کار باید کیندل به WiFi متصل باشد.)
نرم افزار Send to Kindle را روی کامپیوتر خود نصب کنید و از طریق این نرم افزار فایلتان را به کیندل منتقل کنید، این نرم افزار فایل را از طریق اینترنت ارسال میکند و نیازی به اتصال دستگاه به کامپیوتر نیست.

چطور باید کیندل را به روز رسانی کنم؟

کیندل به صورت خود کار زمانی که به WiFi متصل است جدیدترین نسخه سیستم عامل را دانلود کرده و زمانی که در حال استفاده نیست آن را نصب می‌کند.
در صورتی که قبلا فایل به روز رسانی دانلود شده باشد یا به صورت دستی آن را در کیندل کپی کرده اید می‌توانید از صفحه خانه، از منو گزینه Settings را انتخاب کنید. سپس مجددا منو را انتخاب کنید و کزینه Update Your Kindle را انتخاب کنید تا نصب شروع شود. توجه داشته باشید که باتری دستگاه باید حداقل ۵۰% شارژ شده باشد.

از ایران میتوانم از آمازون کتاب بخرم یا کتاب‎های رایگان آمازون را دانلود کنم؟

بله. برای دانلود کتاب‌های رایگان آمازون محدودیتی ندارید. علاوه بر اینکه برای خرید از آمازون می‌توانید در صورتی که کارت نقدی یا اعتباری ندارید، از کارت‌های هدیه استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارتهای هدیه آمازون و روش خرید آنها می‌توانید از چت سایت استفاده کنید.

از چه منابع دیگری میتوانم کتاب و مقالات الکترونیکی دانلود کنم؟

برای دانلود کتاب های الکترونیکی می باسیت حقوق مادی و معنوی اثر به نویسنده / ناشر پرداخت شود. www.ketabnak.com
www.98ia.com
www.takbook.com
www.irpdf.com
www.parsbook.org
www.irebooks.com
www.farsibooks.ir
www.ketabesabz.com
www.readbook.ir

با کیندل میتونم فیلم ببینم یا موزیک گوش کنم؟

خیر. نمایشگرهای EINK سرعت پایینی دارند و تصاویر را به صورت سیاه و سفید نمایش می‌دهند.
کتابخوان ها تصاویر متحرک نمایش نمی‌دهند و کیندل‌های جدید امکان پخش صدا یا هر چیزی که حواس شما را از مطالعه کتاب پرت کند ندارند.

Blog categories

مقایسه
ادامه خرید مقایسه

اضافه شده به لیست علاقمندی ها

ادامه خرید لیست مورد علاقه من