جهت تایید قیمت ، موجودی و زمان ارسال کالا تماس بگیرید. 09224579183

7 دلیل برای خرید تبلت ویندوزی

7 دلیل برای خرید تبلت ویندوزی

7 دلیل برای خرید تبلت ویندوزی

آی پد پرفروش‌ترین تبلت محسوب می‌شود و در همین حال تبلت‌های اندرویدی می‌روند تا در این رقابت تنگاتنگ اپل را جا بگذارند. در این بین سروکله‌ی یک رقیب دیگر به‌نام مایکروسافت برای عرضه‌ی تبلت ویندوزی پیدا شده است.

در این پست به بررسی مزایای خرید تبلت ویندوزی و البته سری جدید تبلت های 2 سیستم عامل ویندوزی-اندرویدی می پردازیم.

تبلت dual boot

1- تبلت‌های ویندوزی در ابتدا خیلی خوب نبودند اما هر روز بهتر از قبل شده‌اند و نیازهای کاربران را پاسخ داده‌اند. ویندوز 8.1 به خصوص درخواست‌های کاربران را به خوبی جواب داده و تجربه‌ی لمسی بودن را به اوج خود رسانده است.

ویژگی‌های جدید در آپدیت یک ویندوز 8.1 نیز بر مزایای استفاده از تبلت ویندوزی افزوده است. هدف، استفاده از تبلت ویندوزی به جای لپ تاپ است و کاربران بیشتر از روز قبل راضی می شوند که با ان تجربه جدید کسب کنند.

2- انجام وظایف دوبل، با تبلت ویندوزی می‌توانید هم تبلت داشته باشید و هم لپ تاپ و با یک چرخش می توانید نوع نیاز خود را مشخص کرده و برطرف سازید. با تبلت 10 و 12 اینچی در واقع وقتی کیبورد به آن وصل است، در واقع در حال استفاده از یک لپ تاپ هستید.

این قابلیت در تبلت‌های dual boot که سیستم عامل اندروید دارند نیز افزایش می یابد.

3- پلاگ کردن انواع و اقسام ابزارهای کامپیوتری به تبلت ویندوزی یکی دیگر از دلایل خرید می‌تواند باشد. هارد درایو، دی وی دی رایتر، مانیتور اسکترنال، تلویزیون، کیبورد و موس در این راستا تعریف می‌شوند . وقتی ابزار مذکور را به تبلت وصل می‌کنید، به راحتی جواب می‌گیرید.

4- وجود آفیس آن‌هم نسخه کامل آفیس حلال مشکلات یک کارمند در اداره است و با داشتن آفیس کامل روی تبلتی که لپ تاپ می‌شود، همه چیز به نفع کاربر تبلت ویندوزی می‌چرخد. وجود نسخه‌های آفیس روی سایر پلتفورم‌ها مانند وجود آفیس روی ویندوز به صورت بومی نمی‌شود و این یک مزیت بزرگ برای دارندگان تبلت ویندوزی است.

5- تمام مرورگرهای وب روی تبلت‌های ویندوزی کار می‌کنند با این تفاوت که روی تبلت ویندوزی درست مانند پی سی کار می‌کنند و تجربه دسکتاپ را روی تبلت می‌آورند.

6- وجود اپ‌های متنوع؛ هر چند تعداد اپ‌ها روی ویندوز استور کمتر از اپ استور و گوگل پلی است، اما فروشگاه ویندوز به سرعت در حال رشد بوده و برنامه‌ها را می‌توان در تنوع گسترده‌تری داشت، ضمن اینکه تبلت با نسخه کامل ویندوز، وسعت عمل بیشتری پیدا می‌کند و تا زمان عرضه اپ‌ها، می‌توانند از نرم افزارهای معمولی ویندوز بهره‌مند گردند.

7- کمپانی‌های می‌آیند و می‌روند به‌ویژه در دنیای موبایل این آمدن و رفتن سریع رخ می‌دهد. نوکیا و پلتفورم‌های آن، اریکسون و پالم و ... را حتما یادتان هست. اما ویندوز پشت تبلت داستان دیگری دارد که به این آسانی‌ها نمی رود.

در دسترس بودن آن‌هم در درازمدت می‌تواند یکی دیگر از مزیت‌های خرید تبلت ویندوزی محسوب می شود.

فهرست وبلاگ

Prev
Next
ادامه خرید مقایسه

اضافه شده به لیست علاقمندی ها

ادامه خرید لیست مورد علاقه من