راهنمای خرید پرینتر کانن 249dw

پرینتر ۴ کاره کنون مدل ۲۴۹ یکی از پرینترهای ۴ کاره با قابلیت پرینت اسکن کپی و فکس یکی از پرفروش ترین پرینتر های لیزری سیاه و سفید با اولیت وای فای و چاپ دو رو می باشد.

کنون ۲۴۹ با ابعاد ۴۰ در ۸۰ در ۳۶۰ میلی متر و وزن تقریبی ۱۷ کیلوگرم با تکنولوژی چاپ لیزری در دسترس خریداران پرینتر می باشد از انواع کاغذ جهت چاپ پرینتر و کپی با حداکثر وزن ۴۶۳ گرم و با ظرفیت سینی ۶۰۰ برگ برخوردار است و قابلیت تغذیه خودکار adf با ظرفیت ۲۵ بعد از دیگر مزایای این پرینتر چهار کاره است.

سرعت چاپ سیاه و سفید ۲۸ برگ در دقیقه و رزولوشن چاپ ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi می باشد کنون ۲۴۹ توان کار ماهانه ۲۴۰۰ برگ با قابلیت چاپ دو رو دارد.

این پرینتر فاقد قابلیت چاپ بر روی سی دی و چاپ بدون حاشیه می باشد اسکنر ۲۴۹dw غفلت و بی دی اف با رزولوشن اپتیکال اسکنر ۶۰۰ و روشن دیجیتال اسکنر ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ و سایز اسکن یا ۴ می باشد.

کپی ۲۴۹ سرعتی معادل ۲۷ برگ در دقیقه و رزولوشن ای برابر ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi با بزرگنمایی ۷۰ درصد و حداکثر تعداد کپی ۹۹۹ بعد می باشد.

این دستگاه همانند همه چهارکاره های کنون دارای فکس و گوشی تلفن بوده ولی فاقد شماره گیر خودکار می باشد. سرعت فکس ۳۳.۶ و حافظه فکس ۲۵۶ بعد می باشد.

نوع کارتریج پرینتر ۲۴۹ کنون از نوع ۷۳۷ با کارکرد کارتریج مشکی ۲۴۰۰ برگ بوده نوع پورت ارتباطی از نوع usb به اترنت و قابلیت وای فای می باشد.

با همه سیستم عاملهای موجود سازگاری بوده و درایورهای پرینتر ۲۴۹ کنون موجود می باشد چهار کاره کنون ۲۴۹ قابلیت چاپ مستقیم و کارتخوان نداشته ولی قابلیت های منحصر به فرد دیگری با توجه به قیمت بسیار مناسب آن دارد.

تعمیرات پرینتر 249 canon


کالای دارای تخفیف

فهرست وبلاگ

ادامه خرید مقایسه

اضافه شده به لیست علاقمندی ها

ادامه خرید لیست مورد علاقه من